WODMB palto askılık portmanto 10 adet Düz Renk Metal Askılar Bebek Giysileri ıçin Ince Çentikli Oluklar Askıları Unisex (Renk:
  • Yeni

WODMB palto askılık portmanto 10 adet Düz Renk Metal Askılar Bebek Giysileri ıçin Ince Çentikli Oluklar Askıları Unisex (Renk:

₺ 0.00

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

İç kısım sağlam ve deforme olması kolay olmayan katı çelik telden yapılmıştır; ve yüzey yaşlanmayan veya solmayan PVC daldırma plastikten yapılmıştır ve renk doludur.Kanca, anti-pas ve anti-solma özelliklerine sahip galvanik ve ütüleme işlemini benimser.Her iki tarafta çentikli yapısı, anti-skid ve anti-damla.Şık renk tasarımı, basit ve güzel.Ceket veya kazak tutmak için süper güçlü taşıma kapasitesi.Açıklama : 1. Malzeme : çelik tel + PVC2. Boyutu : 29. 5x20 cm (L*H)3. Stil : modern ve basit4. Adet : 10 adetözellikler : 1. İç kısım sağlam ve deforme olması kolay olmayan katı çelik telden yapılmıştır; ve yüzey yaşlanmayan veya solmayan PVC daldırma plastikten yapılmıştır ve renk doludur.2. Kanca, anti-pas ve anti-solma özelliklerine sahip galvanik ve ütüleme işlemini benimser.3. Her iki tarafta çentikli yapısı, anti-skid ve anti-damla.4. Şık renk tasarımı, basit ve güzel.5. Ceket veya kazak tutmak için süper güçlü taşıma kapasitesi.Not : 1.İzin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm ve sipariş vermeden önce sakıncası yok emin olun.2.Lütfen renklerin resimlerin farklı yerleşimi olarak renk sapması olabileceğini anlayın.Paltoları, ceketleri, pantolonları, elbiseleri, etekleri ve kazakları asmak için mükemmeldir.