LİTİNGFC Mutfak Depolama Raf Raf Demir Sanat Zemin Ayakta Kitaplık Oturma Odası Köşe Kitap Raf Basit Oturma Odası, 5 Renkler(Renk:
  • Yeni

LİTİNGFC Mutfak Depolama Raf Raf Demir Sanat Zemin Ayakta Kitaplık Oturma Odası Köşe Kitap Raf Basit Oturma Odası, 5 Renkler(Renk:

₺ 116.40

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Malzeme : Metal (yüksek kaliteli demir). ★ depolama alanı, hantal ömrü, basit rafı atın. ★ Zemin ayakta dergi rafı, ustaca tasarım, adım şekli, yüksek sıcaklıkta pişirme işlemi, yüksek yoğunluklu petek ağı, hassas kaynak. ★ Detaylar : basit şekil, çok yönlü alan, düzenli depolama, kararlı yapı, çevre dostu yüksek sıcaklık boyası, zarif zımpara dokusu, sağlam destek, güçlü taşıma kapasitesi, deforme olması kolay değildir. ★ Malları normal olarak almazsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen üreticiyle iletişime geçin ve birden fazla satın alma işlemini destekleyin. Oo kalite ve Hizmet üzerinde yaşayan space Focus geliştirmek, sağlık, büyük yerlerde dayanıklılık ve zevk nature Store öğeleri, izin hava sirkülasyonu, toz birikimi, oo azaltmak Özellikler : Renk : (uzunluk × genişlik × 30) altın, beyaz, gri, pembe, black Size : yükseklik yoğunlaşıyoruz.5 X30.5 X96.5 CMStyle : Nordic, simple Cleaning : Lütfen bez kesme Ürün avantajları temizleme kolay kullanım : herhangi bir oda için Sağlıklı ve çevre dostu, hayır formaldehit, hayır odor Simple ve şık tasarım ve pratik, uygun, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında herhangi bir yorum Varsa, lütfen bize bir müşteri hizmeti ve yardım kalitesini artıracak bir e-posta göndermek Lütfen dikkat : verilmiştir.Daha iyi ürünler üretiyoruz.