ZLDGYG yemek takımı Vintage Bak Seramik Mavi 12 Parça Kumtaşın sofra seti yemek tabağı, tatlı tabağı, Kase
  • Yeni

ZLDGYG yemek takımı Vintage Bak Seramik Mavi 12 Parça Kumtaşın sofra seti yemek tabağı, tatlı tabağı, Kase

₺ 0.00

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

12'li paket 12 parçalı set, 11 inç yemek Tabağı, 8 inç tatlı Tabağı ve 7 inç kase, 4 kişilik servis içerir;.Özel sır rengi, uygulama kapsamında renkleri en uç noktaya kadar çarpıştırır. craftsmanship.It masanızı son derece süsleyin, ayrıca her ev yapımı yemeği özel hissettirin.ÜSTÜN İŞÇİLİK : Malzeme kumtaşıdır, yüksek sıcaklıkta ateşlenir, sır pürüzsüz ve hassastır, sağlıklı ve temizlenmesi kolaydır;.Fırın değişim sır tarafından hazırlanmış, Her renk değişimi biraz farklı, sanatsal güzellik dolu;.Koyu renk sistemi yavaş yavaş iç gradyan sistemine geçer ve renk değişiklikleri yumuşak ve doğaldır.28x2 özellikler : Yemek Tabağı Øx H.5cm Dessert Plaka Øx H : 21x2,5 cm Bowl Øx H : 17.5 x5.12 12 5 cm Dolum kapasitesi : 550 ml Features : PACK-parçalı set; özel, sır rengi işçilik kapsamında aşırı renkleri çarpıştı 4 kişi için 11 inç yemek Tabağı, tatlı Tabağı 8 inç ve 7 inç kase, servis içerir.Son derece masa süslemeleri, aynı zamanda yemek özel hissetmek pişmiş her ev yapar.ÜSTÜN işçilik : Malzeme yüksek sıcaklıkta ateşlenen taş işçiliğidir, sır pürüzsüz ve hassastır, sağlıklı ve temizlenmesi kolaydır; Fırın değişim sırıyla hazırlanmış, Her renk değişimi biraz farklıdır, sanatsal güzelliklerle doludur; Koyu renk sistemi yavaş yavaş iç gradyan sistemine geçer ve renk değişir yumuşak ve doğaldır.BENZERSİZ tasarım-İçbükey dışbükey embriyo tabanı, dalgalanmalarla ince bir sır rengi sunar.Düzensiz kenar da bu yemek takımının en önemli özelliği.İçbükey-dışbükey ve düzensizlik, sofra takımını saf ve doğal bir tarza sahip kılar.Kenar, kahverengi kalın tığ işi ile özetlenmiştir.sofra takımının eski tasarımı.Alt sırlı tasarım, aşınmaya dayanıklı ve kaymaz değildir.Paket içeriği : 4 x yemek Tabağı4 x tatlı Tabağı4 x Kase.

Dinner Plate ØxH:
28x2.5cm
Dessert Plate ØxH:
21x2,5 cm
Bowl ØxH:
17.5 x5.5 cm Filling capacity
Features:
PACK of 12The 12-piece set includes 11 inch dinner Plate, 8 inch dessert Plate and 7 inch bowl, service for 4 persons; :
The special glaze color collides the colors to the extreme within the scope of craftsmanship. It extremely decorate your table, also makes every home cooked meal feel special. :
SUPERB CRAFTMANSHIP:
The material is stoneware, fired in high temperature, the glaze is smooth and delicate, healthy and easy to clean;
Crafted by kiln change glaze, Each color change is slightly different, full of artistic beauty; :
The dark color system gradually transitions to the internal gradient system, and the color changes are soft and natural. :
UNIQUE DESIGN -The concave-convex embryo base presents a fine glaze color with undulations. The irregular edge is also the highlight of this dinnerware. The concave-convex and irregularity make the tableware have a pure and natural style. The edge is outlined by the brown thick crochet, which inrichs vintage design of the tableware. The bottom is not glazed design, wear-resistant and non-slip. :
Package included:
4 x Dinner Plate :
4 x Dessert Plate :
4 x Bowl :