Wansan Sevimli Ev Masası Kız Yatak Odası Masaüstü çöp tenekesi, Banyo, Mutfak, Ev Ofis, Yatak Odası çöp tenekesi için uygundur.
  • Yeni

Wansan Sevimli Ev Masası Kız Yatak Odası Masaüstü çöp tenekesi, Banyo, Mutfak, Ev Ofis, Yatak Odası çöp tenekesi için uygundur.

₺ 23.78

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ Kompakt depolama : Bu sağlam, kompakt, modern tarzdaki sallanan çöp kutusu, küçük alanlar ve dolapların altında çok uygundur; Bu yuvarlak kutuyu dolaplarda, tezgahların altında, lavaboların altında ve diğer küçük alanlarda kullanın. ♦ Kapaksız geniş ağız : atılabilir, kolay takılabilir, dayanıklı; çok renkli isteğe bağlı, zengin ve çeşitli; tüm kritik gözleri karşılamak için boşaltılması kolaydır. ✔ Çok yönlülük : Doğal bambunun parlak kaplamasıyla birlikte kapaksız bu geniş açılan çöp kutusu şık ve şık bir görünüme sahiptir; boyut ve stil, evinizin birçok yerinde kullanılmasını sağlar; banyolar, toz odaları ve Misafir banyosu için çok uygundur. , Mutfak, ofis, çamaşır odası, zanaat odası, vb. yurtlar, kampçılar, karavanlar, apartmanlar ve apartmanlar için çok uygundur. ♦ Kalite yapısı : dayanıklı ABS+PP plastikten yapılmıştır; her stil farklıdır, iç lamine halka daha güzel olan çöp torbasını sıkıca destekler; temiz-nemli bir bezle silin veya yumuşak sabun ve suyla temizleyin; Yıkadıktan sonra iyice kuruduğunuzdan emin olun. Appearance Görünüm : Daha taşınabilir ve güzel, dekorasyon stili ne olursa olsun, yerleştirildiği her yerde iyi görünüyor.Paket içerir : 1 * çöp tenekesi Şartname : Malzeme : ABS+PP Renk : Renk resimde gösterilmiştir.Boyutlar : şekilde gösterildiği gibi.Ağırlık : 300g Ürün kullanımı : avlu, balkon, bahçe, ofis, yatak odası, oturma odası, çalışma, vb.Özellikler : Kompakt tasarım : Şık çöp tenekesi tasarımda modern ve görünüşte güzel.Kolayca açılışları ve yabancı dar alanlarda uyum; iç dolapları için mükemmel bir boyutu, tezgahın altında, lavabo ve diğer küçük alanlarda altında; düzgünce tuvalet katlanabilir, taban lavabonun yanındaki çöp kutusunu dekorasyon etkisi : Geliştirmek banyoda tablo veya diğer küçük alanlarda Giyinme, şık ve eşsiz bitirir, evde birçok yerde kullanılmasına olanak mevcut dekorasyon etkisi İşlevsellik ve çok yönlülük : boyutu ve stili geliştirmek için tasarlanmış olan kişiliği gösterir; ev ofis çöp kutuları süslemek için gereken, yatak odası, el sanatları odası, çalışma ve diğer odalar için çok uygundur; ayrıca üniversite yurtları-kalite yapısı : İyi sağlam ABS+PP malzeme, dayanıklı anti-pas tedavi, güzel görünüm tasarım kullanılarak tasarlanmış : çöp ve Geri Dönüşüm saklamak için çok uygun; küçük alanlarda bile Yüksek , Daire, Daire, Karavan ve kamp için çok uygundur.

Material:
ABS+PP
Color:
The color is shown in the picture.
Dimensions:
as shown in the figure.
Weight:
300g
Product use:
courtyard, balcony, garden, office, bedroom, living room, study, etc.
Features:
Compact design:
The stylish trash can is modern in design and beautiful in appearance. It can easily adapt to narrow openings and unfamiliar spaces; the perfect size for inner cabinets, under the counter, under the sink and other small spaces; neatly folds in your toilet, beside the base sink, dressing table or other small spaces in the bathroom
Enhance your decoration effect:
This trash can shows personality with stylish and unique finishes, designed to enhance your existing decoration effect
Functionality and versatility:
The size and style enable it to be used in many places in the home; it is very suitable for home offices, bedrooms, craft rooms, studies and other rooms that need to decorate trash cans; it is also very suitable for university dormitories, apartments, apartments , Caravans and campers
High-quality structure:
using sturdy ABS+PP material, durable anti-rust treatment, beautiful appearance design
Well-designed:
very suitable for storing garbage or recycling; even in small spaces