Çocuklar için G - teeth U Şekilli Diş Fırçası-Çocuk Yumuşak Silikon Diş Fırçası, 2-12 Yaş Arası Çocuklar için 360° Tüm Ağız Manuel
  • Yeni

Çocuklar için G - teeth U Şekilli Diş Fırçası-Çocuk Yumuşak Silikon Diş Fırçası, 2-12 Yaş Arası Çocuklar için 360° Tüm Ağız Manuel

₺ 54.80

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Çocuklar için süper yumuşak]-Çocuklara güvenli ve rahat bir fırçalama deneyimi sunmak için, gıda sınıfı silikon ve uygun yumuşak malzemeler kullanılır ve ürün U şeklinde yumuşak kauçuk fırça kafaları, akıllı diş temizliği, daha güvenli ve daha güvenli kullanır. [360 tam U-şekilli diş fırçası] - Üç taraftaki dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum sağlar ve dişleri etkili bir şekilde temizler.Dişleri her yöne korumak için çok katmanlı kıl tasarımı. [Kullanımı kolay] - Rahat yuvarlak sap, kıvrımlar ve dönüşler-dişlerinizi bir turda fırçalayabilirsiniz. [Kullanım talimatları] - Günde iki kez fırçalayın, diş fırçasını her 1-2 ayda bir değiştirmeniz önerilir. [Uygulanabilir] - 2-12 yaş çocuklar, 2-6 yaş, 90mm uzunluğunda, 6-12 yaş, 120mm uzunluğunda.Pembe, blueİngredients : gıda sınıfı silis jel +pp Function-12 yaşında, 120mm long Applicable kişi : 2-12 yaş baby Shelf Ömrü : 5 years Color : bebeğin ilk tooth Mothers gelen habits The ürün-geçirgenlik gıda dereceli silika jel, yüksek-kalite "geçirgenlik" yüksek yumuşak kauçuk fırça başı, diş temizleme akıllı, daha güvenli ve daha assured The kullanmak şeklinde U onayladı-iyi bir ağız hijyeni geliştirmek için çocuklarına rehberlik gerek başlangıç, bpa kaynak kontrol ürünleri içermiyor özellikler : 2-6 yaşında, yakalar long6, malzemeleri geri dönüşüm için, sadece bebeğin sağlığı için reddediyor.Rahat yuvarlak sap, kıvrımlar ve dönüşler-dişlerinizi bir turda fırçalayabilirsinizkullanım : Günde iki kez fırçalayın, diş fırçasını her 1-2 ayda bir değiştirmeniz önerilir. Manuel ölçüm toleransı 2-5g olduğunu. senin yerine sakıncası lütfen.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Sana çok minnettarım!.

2-6 years old, 90mm long :
6-12 years old, 120mm long :
Applicable people:
2-12 years old baby
Shelf life:
5 years
Color:
pink, blue
Ingredients:
food grade silica gel +pp
Function:
start from the baby's first tooth
Mothers need to guide their children to develop good oral hygiene habits :
The product adopts U-shaped soft rubber brush head, smart teeth cleaning, safer and more assured :
The use of high-permeability food-grade silica gel, high-quality permeability, does not contain bpa source control products, refuses to recycle materials, only for the health of the baby. :
Comfortable round handle, twists and turns-you can brush your teeth in one turn :
Usage:
Brush twice a day, it is recommended to replace the toothbrush every 1-2 months
Comments:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your substitutes. :
2. Due to the difference between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item. I'm very much obliged to you! :