Doğrudan Fabrika Dayanıklı Taşıma Çanta Tote Çanta Standı Tripod Kum Torbaları Flaş ışığı Denge Ağırlığı Kum Torbaları, boyutu:
  • Yeni

Doğrudan Fabrika Dayanıklı Taşıma Çanta Tote Çanta Standı Tripod Kum Torbaları Flaş ışığı Denge Ağırlığı Kum Torbaları, boyutu:

₺ 0.00

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Gönderi geldiğinde,lütfen önce paketin iyi durumda olup olmadığını kontrol edin, sonra lütfen açın.Tüm akıllı telefonlar gönderilmeden önce tek tek %100 test edilmiştir。.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aldıktan sonra bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Herhangi bir sorun bulursanız, lütfen önce bize resim göndermekten çekinmeyin.Müşteri hizmetleri sağlanacaktır.Taşıma Çantaları Stand Tripod Kum Torbaları Flaş Işığı Denge Ağırlığı Kum Torbaları, Boyut : 38,7 cm x 36,5 cm.Her zaman düşük fiyatlar ve iyi kalite elde etmek için çalışıyoruz ve sigortalı ve iade hizmeti sözü verdik.1. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, kullanımı dayanıklı.2. Kolay kullanım, aşınmaya dayanıklı ve taşıması kolay.3. 36.5 cm x 38.7 cm, 30cm stüdyo çadır kutusunu saklamak için uygundur.4. Özellikle bazı dış mekan aydınlatma armatürleri için uygun olan lamba standının ağırlığı ve lamba tutucunun ve tripodun denge stabilitesi için kullanılabilir.5. Tripodlar, ışık standları ve diğer fotoğraf ekipmanları için harika bir aksesuar.