Sokak kedi Evi Açık Sokak kedi ve Köpek Evi Sıcak Oxford Kumaş Su Geçirmez ve Güneş Koruyucu kedi Evi kedi Evi pet House (XL)
  • Yeni

Sokak kedi Evi Açık Sokak kedi ve Köpek Evi Sıcak Oxford Kumaş Su Geçirmez ve Güneş Koruyucu kedi Evi kedi Evi pet House (XL)

₺ 194.40

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2. Sokak kedileri için sıcak bir ev. 5. Garajlarda, verandalarda, ahırlarda, balkonlarda, koridorlarda ve hatta evde, iç ve dış mekanlarda uyuyan evcil hayvanlar için idealdir. 3. Yüksek kaliteli PVC kaplı su geçirmez oxford kumaştan yapılmış, sünger astarlı, içinde peluş malzeme, sıcak, kedilere sıcak bir ev verir.Hava koşullarına dayanıklı, olmazsa olmaz bir açık kedi evi!. 1. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize sormaktan çekinmeyin ve bunları 24 saat içinde sizin için çözeceğiz. 4. Evcil hayvanınızı pikniğe götürürseniz veya soğuk kış aylarında seyahat ederseniz, evcil hayvanınızın da sıcak kalması gerekir.Bu evcil hayvan evi, kedinizin yağmur ve kardan korunmasını sağlayacaktır.Seni sıcak ve güvende tutar. : 30 cm / 11.81 inç; Yükseklik : 27 cm / 10.63 in M : uzunluk : 42cm / 16.54; Genişlik : 30 cm / 11.7 cm, Yükseklik : 28 cm / 11.02 ınl : Uzunluk : 53cm / 20.87 cm, Genişlik : 40 cm / 15,75 cm, Yükseklik : 40 cm / 15,75 in XL : Uzunluk : 57 cm / 2; Genişlik : 40 cm / 15,75 inç; Yükseklik Genişlik Uzunluk : 34 cm / 13.38 boyutu : S XLSpecification : Boyutu : : ; : 41 cm / Ltd in Material : plush1 oxford kumaş +. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize sormaktan çekinmeyin ve bunları 24 saat içinde sizin için çözeceğiz.2. Sokak kedileri için sıcak bir ev.3. Yüksek kaliteli PVC kaplı su geçirmez oxford kumaştan yapılmış, sünger astarlı, içinde peluş malzeme, sıcak, kedilere sıcak bir ev verir.Hava koşullarına dayanıklı, olmazsa olmaz bir açık kedi evi!4. Evcil hayvanınızı pikniğe götürürseniz veya soğuk kış aylarında seyahat ederseniz, evcil hayvanınızın da sıcak kalması gerekir.Bu evcil hayvan evi, kedinizin yağmur ve kardan korunmasını sağlayacaktır.Seni sıcak ve güvende tutar.5. Garajlarda, verandalarda, ahırlarda, balkonlarda, koridorlarda ve hatta evde, iç ve dış mekanlarda uyuyan evcil hayvanlar için idealdir.Paket İncluding Packing listesi : 1 * evde beslenen hayvan yuva.

Size about:
S:
Length
M:
length
L:
Length
XL:
Length
Material:
oxford fabric + plush
1. If you have any questions about our products, please feel free to ask us and we will resolve them for you within 24 hours. :
2. Warm home for stray cats. :
3. Made of high quality PVC coated waterproof oxford cloth, with sponge lining, plush material inside, warm, gives cats a warm home. A weatherproof, must-have outdoor cat house! :
4. If you take your pet to a picnic or travel in the cold winter, your pet needs to keep warm too. This pet house will ensure that your cat is protected from rain and snow. Keeps you warm and safe. :
5. Great for pets who sleep in garages, porches, barns, balconies, hallways, and even at home, indoors and outdoors. :