Silikon Diş Kaşıyıcı, Bebek Diş Kaşıyıcı Diş Fixer Temizleyici Oral Egzersiz Kavrama Diş Çıkarma için Diş Değiştirmek için(Mavi)
  • Yeni

Silikon Diş Kaşıyıcı, Bebek Diş Kaşıyıcı Diş Fixer Temizleyici Oral Egzersiz Kavrama Diş Çıkarma için Diş Değiştirmek için(Mavi)

₺ 192.80

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kavrama Egzersizi : Boyut ılımlıdır, bebeğin küçük ellerinin tutulması kolaydır ve parlak renkler görsel gelişmeyi teşvik edebilir.İnce Koruma : Özenle hazırlanmış ve her diş kaşıyıcının kenarı iyi cilalanmış ve cilalanmış olacak ve bebeğin hassas cildine zarar vermeyecektir.Taşınabilir : Farklı yumru dokuları bebeğinizin ağız sağlığını koruyabilir ve bebeğinizin dişlerini mutlu bir şekilde öğütmesine etkili bir şekilde yardımcı olabilir.Ağız Boşluğunu Temizleyin : İçbükey dışbükey yüzey bebeğin diş etlerine etkili bir şekilde masaj yapabilir ve ağız boşluğundaki artık süt lekelerini ortadan kaldırabilir.Fonksiyon : Bebeklerin parmak ısırma ve ısırma kötü alışkanlıklarından kurtulmasına yardımcı olun, kaşıntılı diş etlerini rahatlatın ve yaprak döken bitkilerin sağlıklı büyümesine yardımcı olun teeth.It hem diş çıkarma hem de diş değiştirme için kullanılabilir.Özellik : 1. Taşınabilir : Farklı yumru dokuları bebeğinizin ağız sağlığını koruyabilir ve bebeğinizin dişlerini mutlu bir şekilde öğütmesine etkili bir şekilde yardımcı olabilir.2. Ağız Boşluğunu Temizleyin : İçbükey dışbükey yüzey bebeğin diş etlerine etkili bir şekilde masaj yapabilir ve ağız boşluğundaki artık süt lekelerini ortadan kaldırabilir.3. İnce Koruma : Özenle hazırlanmış ve her diş kaşıyıcının kenarı iyi cilalanmış ve cilalanmış olacak ve bebeğin hassas cildine zarar vermeyecektir.4. Kavrama Egzersizi : Boyut ılımlıdır, bebeğin küçük ellerinin tutulması kolaydır ve parlak renkler görsel gelişmeyi teşvik edebilir.5. Fonksiyon : Bebeklerin parmak ısırma ve ısırma kötü alışkanlıklarından kurtulmasına yardımcı olun, kaşıntılı diş etlerini rahatlatın ve yaprak döken bitkilerin sağlıklı büyümesine yardımcı olun teeth.It hem diş çıkarma hem de diş değiştirme için kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Dişmalzeme : silikonürün Boyutu : Uzunluk : Yaklaşık. 9.3 cm / 3.7 inç Genişlik : Yaklaşık. 5.8 cm / 2.3 in (Manuel Ölçüm, Hafif Hatalar Olabilir) Paket Listesi : 1 x Diş Kaşıyıcı.

Item Type:
Teether
Material:
Silicone
Product Size:
Length:
Approx. 9.3cm / 3.7in
Width:
Approx. 5.8cm / 2.3in (Manual Measurement, There May Be Slight Errors)
Package List:
1 x Teether :