Bieda ® Ecze Balsamı: Doğal İçerikli Steroid İçermeyen Egzama Kremi. Kuru, Tahriş Olmuş, Kaşıntılı Ciltler için Yatıştırıcı Konfor.
  • Yeni

Bieda ® Ecze Balsamı: Doğal İçerikli Steroid İçermeyen Egzama Kremi. Kuru, Tahriş Olmuş, Kaşıntılı Ciltler için Yatıştırıcı Konfor.

₺ 0.00

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

GÜVENLİ VE NAZİK DOĞAL İÇERİKLER : Steroid, petrol, yapay boyalar, kokular, ftalatlar veya parabenler içermez.BİEDA ® ECZE BALSAMI NASIL farklıdır : Bieda® Balsamını birbirinden ayıran şey, Dr. Donaruma'nın veteriner muayenehanesinde hastalarda inflamasyonu tedavi etmek için başarıyla kullandığı doğal olarak türetilmiş esterleştirilmiş yağların tescilli bir karışımı olan Efoplex® Yağlarımızdır.Bieda ® Ecze Balsamındaki Efoplex ® yağları, egzamadan kaynaklanan kuru, kaşıntılı, tahriş olmuş cilde hızlı sakinleştirici konfor sağlamak için özenle seçilmiş doğal içeriklerden oluşan eşsiz karışımımızla birlikte çalışır.GÜVENLİ bir şekilde üretildi VE klinik olarak TEST edildi : Dermatolog tahriş açısından test edildi ve ABD'de c GMP sertifikalı bir tesiste güvenli bir şekilde üretildi.Bieda ® Ecze Balsamı egzama, küçük yanıklar, böcek ısırıkları, arı sokmaları ve daha fazlası için kullanılmıştır.İYİLEŞMEK İÇİN SAĞLIKLI BİR ORTAMI TEŞVİK EDER.BİEDA ® BALSAMININ arkasındaki HİKAYE : "Zorunluluk buluşun annesidir” ve iki çocuk annesi olarak ağlayan bebeğimin altını yatıştırmak için daha iyi bir ürüne ihtiyacım vardı.Veteriner muayenehanemdeki hastalarda inflamasyonu başarılı bir şekilde tedavi eden Efoplex® yağlarından ilham aldım ve kendim bir çözüm üretmeye karar verdim.Yağları besleyici, doğal malzemelerle doldurdum ve Bieda ® Bebek Bezi Balsamı born.At son olarak, zavallı küçük adamlarım için barış - ve geri kalanımız için de!Yakında Efoplex ® yağlarının yetişkinlere cilt bakım ihtiyaçları konusunda da yardımcı olabileceğini fark ettik.Tescilli Efoplex® yağları karışımımıza sahip Bieda® Balsam ürünleri egzama, yatak yaraları, yetişkin bezi döküntüleri, küçük yanıklar, böcek ısırıkları, arı sokmaları ve daha pek çok konuda kullanılmıştır.Bu muhteşem balsamı siz ve ailenizle paylaştığım için çok mutluyum.Size her şeyde barış diliyorum, " - Dr. Angela Donaruma.