NorbBOTANİK Bitki ışığı. Premium kapalı tam spektrum ışık ile ışık büyümek. LED Ampul, Güçlü 1350 Lümen ile Güneşi Taklit Eder.
  • Yeni

NorbBOTANİK Bitki ışığı. Premium kapalı tam spektrum ışık ile ışık büyümek. LED Ampul, Güçlü 1350 Lümen ile Güneşi Taklit Eder.

₺ 0.00

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

BENZERSİZ BEYAZ - Bitkilerin ihtiyaç duyduğu Hafif Beslenmeyi pembe veya mor spektrumla değil beyazla sağlar, böylece bitkileriniz ve eviniz veya ofisiniz normal görünür ve hissedilir comfortable.US Temelli. "Otantik ve Orijinal" Norb Wellness Aydınlatma Ürünü.GÜÇLÜ, UZUN ÖMÜRLÜ, KAPALI GROW ışık - Tam 16 LED Watt, günde 14 saat çalışma süresinde 7 yıl sürmesi bekleniyor (3 yıl garanti).DÜŞÜK MALİYETLİ GROW LİGHT-Tahmini yıllık maliyet, günde 14 saat çalıştırıldığında yalnızca 8,99 ABD dolarıdır.KAPALI bitki yetiştiriciliği-Kapalı alanda bitki veya tropik bitki yetiştirmek için kanıtlanmış Bahçıvan.ÇOK YÖNLÜ, YÜKSEK KALİTELİ BÜYÜYEN AMPUL-Standart prizlere ve geleneksel parça aydınlatmasına uyar.LÜTFEN NOT : kapalı armatürler kullanmak için.Norb BOTANİK, bitki sağlığını ve büyümesini desteklemek için özel bir spektruma sahip eşsiz bir beyaz ışık olan Nutri-Orb'dur.Bitkiler insanlara ve evcil hayvanlara çok benzer; gelişmek için doğru beslenmeye ihtiyaçları var.Norb BOTANİK, bitkilerin ihtiyaç duyduğu hafif beslenmeyi sağlamak için tasarlanmıştır.Tipik LED grow ışıklar, insanların çalıştığı, öğrendiği, iyileştirdiği, alışveriş yaptığı ve yaşadığı çoğu yer için uygun olmayan mor-pembe bir renk yayan kırmızı ve mavi diyotların bir kombinasyonunu kullanır.Norb BOTANİK ile sadece bitkileriniz gelişmeyecek; beyaz ışık altında görünecekler.