3. 94X0. 79X0. 39 İnç Bileme Taşı, Hafif Whetstone, Giyilebilir Bileme için Mutfak Bıçakları Makas(Beyaz yeşim 8000 örgü)
  • Yeni

3. 94X0. 79X0. 39 İnç Bileme Taşı, Hafif Whetstone, Giyilebilir Bileme için Mutfak Bıçakları Makas(Beyaz yeşim 8000 örgü)

₺ 21.38

İşlenmemiş
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bıçak bileyici hafif, küçük boyutlu, taşınabilir ve kullanımı kolaydır.Mutfak bıçakları, makas, kıyıcı, el saman kesici vb. Bileme için kullanılır.Çift taraflı bileme tasarımı.Uzun bir süre için kullanılabilir.Soğutulmuş çelik, alaşımlı çelik ve hassas parçaların vb. Bilenmesi ve parlatılması için.İnce öğütme için tasarlanmış yüksek kaliteli bileme taşı, iyi bileme sonuçları sağlar.Açıklama : Bileme taşı, oldukça yüksek dereceli doğal taştan yapılmıştır. wearable.It çelik alet ve aletlerin kenarlarını öğütmek ve bilemek için kullanılır.Taş, düz kenarlarla çalışmak için düzdür.Genellikle mutfak bıçakları, makas, kıyıcı, el saman kesici vb. Bileme için kullanılır.Özellikler : İnce öğütme için tasarlanmış yüksek kaliteli bileme taşı, iyi bileme sonuçları sağlar.Bıçak bileyici hafif, küçük boyutlu, taşınabilir ve kullanımı kolaydır.Çift taraflı bileme tasarımı.Uzun bir süre için kullanılabilir.Soğutulmuş çelik, alaşımlı çelik ve hassas parçaların vb. Bilenmesi ve parlatılması için.Mutfak bıçakları, makas, kıyıcı, el saman kesici vb. Bileme için kullanılır.Spec : Durum : %100 % Yenİmalzeme : Doğal taşrenk : 8000#, 10000#(ısteğe bağlı) Renk : Beyaz, Yeşil(ısteğe bağlı)Ürün Boyutu : Yaklaşık. 10 * 2 * 1 cm / 3.94" * 0.79" * 0.39"Paket İçeriği : 1 * Bileme taşıotice : Doğal bir bileme taşı olduğundan, her taş deseninin renkleri tam olarak aynı olmayacaktır.